PRACOWNIK OBSŁUGI GOTÓWKI [Poland]

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

PRACOWNIK OBSŁUGI GOTÓWKI

Miejsce pracy: Radom, ul. Władysława Beliny Prażmowskiego 2

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, pełen etat, praca zmianowa

Twoje zadania:

  • przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie banknotów i monet za pomocą urządzeń liczących,
  • przygotowanie, pakowanie i oznaczanie opakowań z banknotami i monetami,
  • dbanie o bezpieczeństwo gotówki,
  • prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy i rejestracja danych do systemów informatycznych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • szanujesz cudzą własność,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i spostrzegawczą,
  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office: Word, Excel - poziom podstawowy),
  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym (w tym w porze nocnej).

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprawdzaniu autentyczności banknotów i monet.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 23,50 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

3 948,00 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

Zainteresowała Cię oferta?
Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć !

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال