Diszpécser

Diszpécser

Főbb feladatok:

Tűzvédelmi és hangosító rendszerek kezelése Kamerarendszerek ellenőrzése Digitális rendszerek kezelése Biztonsági központ felügyelete Dokumentációs feladatok ellátása Munkarend: 12 órás váltott műszak

Elvárások:

Vagyonőri igazolvány (elengedhetetlen feltétele a pozíciónak) Érvényes Különbözeti vizsga megléte Erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi) Felhasználói szintű számítógép ismeret Jó kommunikációs készség, határozott fellépés Kulturált megjelenés Kiváló helyzetfelismerés

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

Számítógép és digitális eszközök kezelése Diszpécseri feladatokban szerzet tapasztalat Idegen nyelv ismeret

Amit mi kínálunk:

Jól elvégzett feladataiért cserébe rendszeresen, pontosan érkező, a piacon versenyképes fizetést, negyedéves bónuszt, illetve hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények. (nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye)

Nem Hatvanban él? Azt is megoldjuk, hiszen biztosítjuk a környező településekről az ingyenes munkába járást.

Munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunk saját éttermünkben.

Ahhoz, hogy a napi folyamatokat felkészülten tudja ellátni, Mentorprogramban biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását. Ha szeretne fejlődni, előre lépni, mi támogatjuk, mellyel akár Szolgálatvezető helyettes majd Szolgálatvezető is lehet

Amennyiben csapatunkban jól érzi magát és ajánlaná barátai részére is vállalatunkat, ajánlási rendszerünknek köszönhetően Ön is és ajánlottja is jól jár. (Ajánlási prémium rendszer)

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال