Gyártó technikus [Hungary]

A cég leírása

A műszaki innováció és az orvostudomány iránt elhivatott, stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalkozásunk gyártási csapatába várunk munkatársakat.

Az Oncotherm csoport immár három évtizede van jelen innovatív megoldásaival az onkológia területén. A folyamatosan bővülő, de embercentrikusságát fel nem adó családi vállalatcsoportból mára a világpiacon is meghatározó, tevékenységében piacvezető szereplő vált.

A csapatunk által fejlesztett és gyártott készülékek évente több, mint 400.000 kezelés alkalmával, a világ 34 országában nyújtanak támogatást a rákkal küzdő betegek számára.

Az állás leírása
  • Orvostechnikai készülékek szerelése, tesztelése
  • Kézi forrasztások elvégzése
  • Ellenőrző mérések elvégzése, dokumentálása
  • Készülékek hibaelemzése, javítása
  • Munkafeladatok dokumentálása
  • Napi tevékenységek adminisztrálása

Képzettség
  • Elektro- vagy mechanikai technikusi végzettség
  • Alapszintű mechanikai vagy elektrotechnikai ismeretek
  • Minimum 1 év összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai és műszaki rajzok értelmezésének képessége
  • Alapszintű méréstechnikai ismeretek
  • Microsoft Office alkalmazások alapszintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvismeret

További információk

Téged keresünk, ha

  • Fontos számodra az a szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Munkád iránt elhivatott, feladataid elvégzésében alapos és módszeres vagy
  • Szívesen is segíted mások munkáját kooperatív, gyakorlatias hozzáállással
  • Könnyen alkalmazkodsz új helyzetekhez
  • Képes vagy kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani változó feladatok és terheltség mellett is
  • Kiegyensúlyozottan és lényegre törően, összeszedetten kommunikálsz a szervezetben és a szervezeten kívül egyaránt,
  • a problémákat lendületes, kreatív hozzáállással közelíted meg, azokat lehetőségként és nem hátráltató tényezőként éled meg,
  • képes vagy hatékonyan, résztvevő módon vitázni szakmai kérdésekben és támogatni a döntési folyamatot.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, különösen az orvostechnikai ipar gyártási területén
  • Részvétel nemzetközileg is elismert termékek gyártásában
  • Stabil háttér és jövőkép
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • Felkészült és motivált csapat,
  • A piac változásaival lépést tartó, évente felülvizsgált alapbér,
  • Béren kívüli juttatások (például: Cafetéria, tanulmányi támogatás, stb.)
  • Teljesítményarányos év végi jutalom,
  • Rugalmas, egyműszakos munkarend és rugalmas szabadságkiadás, szabad hétvége
  • jogtisztán bejelentett bér, tisztességes elszámolás,
  • A család és munkahely közötti egyensúly megteremtését előtérbe helyező cégpolitika
  • Felszabadult hangulatú céges rendezvények - közös karácsonyi vacsora, családi- és sportesemények, előadások.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال