Termeléstámogató mérnök [Hungary]

Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Azért éri meg neked hozzánk jelentkezni, mert…

  • Értékes tapasztalatot szerezhetsz egy nemzetközi cégnél
  • Ha szeretnél tanulni vagy fejlesztenéd magad, akkor lesz rá lehetőséged.
  • Ha van fejlesztési javaslatod, ötleted, azt szívesen fogadjuk.
  • Részt vehetsz ipari vezérlések fejlesztésében.
  • Megismerheted a folyamat szervezési és optimalizálási módszereket.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • A te felelősséged lesz a gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében.
  • A te feladatod lesz a gépek és gyártósorok műszaki támogatása.
  • A munkád során figyelned kell a géphatékonysági és termelési mérőszámokat és várjuk észrevételeidet a folyamat optimalizálása érdekében. Amennyiben valamelyik társszervezettől visszajelzést kapsz a mérőszámok romlásáról; minőségbiztosítás, műszakvezetők, akkor fontos a probléma mihamarabbi kivizsgálása és megoldása.
  • Aktív közreműködésedre számítunk az esetleges meghibásodások elhárításában.
  • A te felelősséged lesz a próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamat ellenőrzése.
  • A te feladatod lesz a gyártóeszközök dokumentációjának kezelése (gépkönyv, rajzok). Műszaki hiba esetén fontos, hogy tájékozódni tudj a szakmai rajzon és a te felelősséged lesz a munkautasítások írása, frissítése.
  • Lényeges, hogy folyamatosan figyelemmel kísérd a gépek állapotát és ezalapján javaslatot tegyél a megelőző karbantartások ütemezésére.

Munkakörülmények:

A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a cím: Kaposvár Guba Sándor utca 38., a Kaposvári Villamossági Gyárral vagyunk egy telephelyen. A buszmegálló (Kaposvár, Villamossági Gyár) a gyár bejárata előtt helyezkedik el, az alábbi buszokkal megközelíthető: 5910, 5917, 5918, 81, 82, 83. A gyárhoz vezető út elég forgalmas, de akár biciklivel is lehetséges a bejárás, fedett biciklitárolóban tudod elhelyezni kerékpárodat, amíg dolgozol. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni két tágas parkoló közül tudsz választani, ugyanakkor nem feltétlenül egyszerű parkolóhelyet találni.

Az irodában az „open office”-ban lesz a helyed, ahol több irodai munkatárssal leszel egy légtérben, mivel a termeléshez kapcsolódó munkakörben dolgozók közvetlen egymás közelében végzik feladataik a hatékony kommunikáció érdekében.

Rugalmas munkaidő beosztásban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy alapvetően a munkaidőd 7:45-16:15-ig tart (félóra ebédidő ledolgozással), de ha hamarabb el kell menned vagy ügyintézés miatt csak később tudsz beérni, akkor a vezetőddel egyeztetve erre is van lehetőséged.

Milyen lesz a csapat?

Mérnök csapatunk jelenleg 5 főből áll; 2 fő termeléstámogató mérnökből és 2 fő termeléstámogató mérnök asszisztensből, a felettesed pedig a Lean vezető lesz, aki 12 éve erősíti csapatunkat.

A munka során a cél a gyártási stabilitás fenntartása műszaki oldalról, valamint a gyártósorok hatékonyságának folyamatos fejlesztése.

Juttatások:

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.
  • Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.
  • Céges laptopot és telefont biztosítjuk számodra a munkavégzéshez.
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgoznod, így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.
  • Céges rendezvényeinkkel, programjainkkal könnyen kikapcsolódhatsz.
  • Minden évben számíthatsz béremelésre! Mi értékeljük, ha jól teljesítesz!

Ami nehézség lehet:

Mivel a cég folyamatosan bővül, ezért arra számíthatsz, hogy változatos projektekben vehetsz részt, ami egyrészt kihívást jelenthet, másrészt nem csak rutin feladatokra számíthatsz.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (villamosmérnök).
  • Ha középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Ha jártas vagy a pneumatikai alapismeretek területén.
  • Ha igazi csapatjátékos vagy, hiszen a csapatmunkában való aktív részvétel elengedhetetlen.
  • Ha jó a problémamegoldó képességed, hiszen a munka során a hibák elhárítása és a felmerülő problémák kezelése nagyon fontos lesz.
  • Ha képes vagy önállóan döntést hozni és elvégezni a rád bízott feladatokat.
Előny:
  • Ha van ipari gyártósorok területén műszaki tapasztalatod.
  • Ha rendelkezel ipari automatizálásban tapasztalattal (vezérléstechnikai ismeretek, PLC programozás…).
Mire számíthatsz miután jelentkezel?

Amennyiben relevánsnak tartjuk a szakmai hátteredet, akkor személyes interjúra időpontot fogunk veled egyeztetni. Ez egy kb. 30-40 perces beszélgetés lesz, melyen a Lean vezető, a Termeléstámogató mérnök és a HR vezető vesz részt, így neked is lehetőséged lesz megismerni őket.

Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban írhatsz nekünk az alábbi emailcímre: allas.kpv@mersen.com

Milyen lesz a betanulási idő?

Az első napodon megkapsz minden oktatást, ami ahhoz szükséges, hogy elkezdhesd nálunk a munkát (gyártájékoztató, minőségirányítási-, biztonsági-, IT oktatás), majd bemutatunk a csapatnak.

A betanulási időszakban a termeléstámogató mérnök lesz a segítségedre, aki minden fontos információt meg fog veled osztani és természetesen a Len vezetőtől is kérdezhetsz bármikor.

Pályakezdő vagyok, érdemes jelentkeznem?

Előnyt jelent, hogyha rendelkezel már tapasztalattal, de ha van szakirányú végzettséged és beszélsz középfokon angolul, akkor várjuk jelentkezésed.

Mennyire fontos az angol nyelvtudás?

Ebben a pozícióban fontos az aktív nyelvtudás, mivel a tulajdonos cég francia és a közös nyelv az angol, így a külföldi műszaki csapattal való kommunikáció során, auditálás alkalmával vagy reklamáció kezelés kapcsán szükség lesz az angol nyelvismeretedre.

Szívesen dolgoznál a túláramvédő biztosító betétek egyik legnagyobb európai gyártójánál? Szeretnél értékes tapasztalatot szerezni egy nemzetközi cégnél?

Akkor jelentkezz még ma magyar nyelvű önéletrajzzal.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال