pénzügyi és számviteli szakügyintéző [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44053
Intézményi iktatószám: 2023/5

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

BÜKKI NEMZETI PARK IGAZGATÓSÁG
pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében

pénzügyi és számviteli szakügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): • elvégzi a pénztár (pénzbeszedő helyek) ellenőrzését, egyezteti a pénztárjelentéseket • minden az Igazgatóság önköltségszámítási szabályzatában szereplő önköltségszámítást elvégez, • feladata a külső pénztárak jelentéseinek feldolgozása, • az Igazgatóság által kötött bevételt képező szerződések alapján elkészíti a számlákat, elvégzi a haszonbérleti díjak számlázását, gondoskodik a számlák partnerek részére történő megküldéséről • elvégzi a pénzbeszedő helyek bevételének a könyvelését, • ellenőrzi a pénztárban előforduló pénzkészlet valódiságát, • részt vesz a beszámolót alátámasztó leltár elkészítésében, • felügyeleti szerv, illetve egyéb ellenőrző szerv által végzett ellenőrzésekhez adatot szolgáltat, részt vesz az ellenőrzések lebonyolításában, • a vonatkozó előírásoknak megfelelően ellátja a feladatkörével kapcsolatos statisztikai adatgyűjtést és szolgáltatást, • naprakészen vezeti a Kötelezettségvállalások nyilvántartását, • könyveli a bejövő számlákat
Betöltendő állás szakmacsoportja: gazdasági
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Gazdálkodás/logisztikai/pénzügyi
Betöltendő állás jogviszonya: Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Eger
Álláshirdető szervezet bemutatása: Természetvédelmi tevékenységgel foglalkozó költségvetési szerv.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): www.bnpi.hu
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Könyvelés és adózás, Szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettség
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 3
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
Középfokú/felsőfokú közgazdasági végzettség és/vagy államháztartási mérlegképes könyvelő szakképesítés
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:
5. Felső középfokú szakképesítés emelt szintű szakképesítés, szakképesítés-ráépülés szakképesítés felsőfokú szakirányú szakképzettség technikusi szakképzettség , Felsőfokú közgazdasági végzettség és/vagy államháztartási mérlegképes könyvelő szakképesítés
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
Egyéb pályázati előnyök:
Államháztartási számviteli munkakörben megszerzett tapasztalat.
Felsőfokú közgazdasági végzettség.
Forrás integrált ügyviteli rendszer ismerete.
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:
Táblázatkezelő (pl. Excel) - Középszint
Szövegszerkesztő (pl. Word) - Középszint
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
Önállóság (alap)
Probléma-megoldó készség (alap)
Kommunikációs készség (alap)
Terhelhetőség (egyéb)
Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
motivációs levél
fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
Adatkezelési nyilatkozat
végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.11.20. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: Elektronikus úton a titkarsag@bnpi.hu E-mail címen keresztül.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.30. 00:00
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.12.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال